NOWOCZESNE PODEJŚCIE
DO PACJENTÓW

Intensywny trening kreatywności

17-18.09.2022 | Zbyszek Miłuński

Esc warsztaty kreatywności Zbyszek Miłuński w ESC ośrodek leczenie e-uzależnień Warszawa Żoliborz

Kreatywność na co dzień


Weekendowy intensywny trening kreatywności, to czas gdzie Zbyszek Miłuński poprowadzi nas w nieodkryte przez nas miejsca. Jak sam mówi: „Natura jest niesamowicie kreatywna. Historia ewolucji jest tylko jednym z przykładów jej nieograniczonej mocy. Inne przykłady są wszędzie wokół nas. Nie ma dwóch identycznych płatków śniegu, dwóch identycznych liści. Każdy krajobraz, osoba i historia życia są wyjątkowe”.

Życie może być czymś więcej niż tylko powtarzaniem tych samych kroków dzień po dniu. Nawyki ułatwiają funkcjonowanie na co dzień, ale powtarzane bez żadnej zmiany prowadzą do wyjałowienia i nudy. Wiele osób jest przekonanych, że nie są kreatywne, ale przecież każde z nas jest częścią Natury. Dlaczego więc uważamy, że nie jesteśmy, nie możemy być tak kreatywni jak Ona? Możemy. Potrzebujemy jedynie odzyskać utracony kontakt z twórczym źródłem; mocą, która tworzy.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musimy z mozołem uczyć się kreatywności. Ze Źródła kreatywności można czerpać zawsze i wszędzie. Trzeba jedynie odzyskać do niego dostęp. Często bywa zblokowany lub osłabiany przez nieprzyjemne doświadczenia z przeszłości. Dzieci tworzą swoje zabawy bez żadnego trudu. Dopiero później tracą tę swobodę i radość. Możemy je odzyskać. Przypomnieć sobie jak to było. Możemy odzyskać odwagę i lekkość, wrócić do marzeń i zacząć je realizować.

Zapraszamy na Intensywny Trening Kreatywności ze Zbyszkiem Miłuńskim, ponieważ zwiększysz swoje szanse na odzyskiwanie radości i pasji z życia. Być może choć na chwilę rozstaniesz się ze swoim wstydem i niepewnością. Otrzymasz potrzebne wsparcie ponieważ będziemy razem tworzyć i współtworzyć. Planujemy ćwiczyć i bawić się. Kolorowe kredki, farby oraz kilka dużych papierów będą dla nas polem do wspólnych doświadczeń.

Zapraszam.

Informacje

Termin szkolenia: 17-18.09.2022 (sobota-niedziela) g. 10:00-17:00.

Miejsce: Fundacja „Sto Pociech”, Sala „ZAMEK” ul. Freta 20/24a Warszawa.

Miejsca parkingowe znajdują się w strefie płatnego parkowania, 5 minut od fundacji, przy ul. Świętojerskiej i Długiej.

Koszty szkolenia na 1 osobę: 650 zł – w tym bufet (kawa, herbata, woda, ciastka).

Nie wliczone obiady – we własnym zakresie. W okolicy jest wiele
świetnych punktów gastronomicznych uwzględniających różne gusta kulinarne (Starówka).

Zapisy i szczegółowe info: info@esc123.net, tel: +48 790-474-396

Organizator: ESCAPE – prywatny ośrodek leczenia uzależnień od nowoczesnych technologii, ul. Międzynarodowa 68, 03-332 Warszawa.

Prowadzący

ZBYSZEK MIŁUŃSKI – dyplomowany terapeuta psychologii procesu, superwizor i nauczyciel tej metody. Należy do kadry nauczycielskiej Fundacji Instytutu Psychologii Procesu i moskiewskiej szkoły „Процессуальный Ум”. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu oraz International Association of Process Oriented Psychology. Na codzień prowadzi psychoterapię indywidualną i terapię par, zajmuje się rozwiązywaniem konfliktów, udzielaniem konsultacji, superwizuje pracę innych. Pracuje jako psychoterapeuta, trener i konsultant w zakresie rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów. Prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego w Polsce i na Litwie, w tym warsztaty dla mężczyzn. Uczy psychologii procesu w Polsce (w Krakowie i Warszawie), na Litwie i w Rosji. Interesują go zagadnienia społeczne. Lubi podróże, odkrywanie nowych przestrzeni i miejsc.

Więcej info: https://zbyszekmilunski.com/

TEDx: https://www.youtube.com/watch?v=exRpKSdf3kY

Leczenie uzależnienia w ESC ośrodek leczenie e-uzależnień Warszawa Żoliborz Radosław Helwich terapia grupowa
Terapia grupowa indywidualna, sesje terapeutyczne, psychoterapia ESC ośrodek leczenie e-uzależnień Warszawa Żoliborz
Leczenie uzależnień od nowoczesnych technologii w ESC ośrodek leczenie e-uzależnień Warszawa Żoliborz

Zapraszamy! 

ESCAPE – ośrodek leczenia uzależnień od nowoczesnych technologii.

Zobacz wszystkie
wydarzenia