Strona główna » Oferta

Oferta

poznaj naszą 
ofertę
Terapia indywidualna w ESC ośrodek leczenie e-uzależnień Warszawa Żoliborz

Terapia indywidualna

Najlepszym powodem, żeby zapisać się na pierwszą konsultację, jest pojawienie się poczucia, że my sami wykorzystaliśmy już wszystkie sposoby na poradzenie sobie z trudnościami i nie jesteśmy w stanie ruszyć do przodu.

Dowiedz się więcej
Terapia grupowa w ESC ośrodek leczenie e-uzależnień Warszawa Żoliborz psycholog, psychoterapeuta, psychotraumatolog

Terapia grupowa

Psychoterapia grupowa zalecana jest osobom, które już mają doświadczenie w terapii indywidualnej i pragną poszerzyć zakres swoich umiejętności.

Dowiedz się więcej
psychoterapia finansowe IQ ESC ośrodek leczenie e-uzależnień Warszawa Żoliborz

Pobyt stały

Jeśli u osoby uzależnionej obserwujemy zachowania, które stwarzają zagrożenie dla najbliższych osób, to niewątpliwie jest to sygnał, że dana osoba wymaga natychmiastowego leczenia w placówce zamkniętej.

Dowiedz się więcej
Krótkoterminowa terapia dla par z osobą uzależnioną w ESC ośrodek leczenie e-uzależnień Warszawa Żoliborz

Terapia dla par

Terapia, która pokazuje w jaki sposób uzdrowić relacje rodzinne poprzez m.in. ustalenie zasad funkcjonowania w relacjach oraz wyznaczenie zdrowych granic osobie uzależnionej.

Dowiedz się więcej
terapia dla rodzin w ESC ośrodek leczenie e-uzależnień Warszawa Żoliborz

Terapia dla członków rodzin

Jest to terapia dla osób współuzależnionych, która pozwala zbudować niezależność emocjonalną od osoby uzależnionej, co wielokrotnie okazuje się największym wsparciem procesu zdrowienia osoby uzależnionej.

Dowiedz się więcej
Testy Psychologiczne ESC Warszawa

Testy psychologiczne

Testy psychologiczne, które wymagają rzetelnego wywiadu przeprowadzonego przez wykfalifikowane osoby daje pacjentowi odpowiedni wgląd w istotę problemu z jakim zmaga się pacjent. Dzięki ocenie funkcjonowania pacjenta możliwe jest dobranie najskuteczniejszych metod pracy nad wprowadzeniem zmiany.

Dowiedz się więcej