NOWOCZESNE PODEJŚCIE
DO PACJENTÓW

Intensywny Trening Terapeutyczny Pracy z Ciałem „UWOLNIENIE”

6.07.2024 sobota 18:00-20:00 Natalia Kasprzycka

ITT-uwolnienie-bg
Jeśli czujesz mega zmęczenie od którego nie możesz się uwolnić? Jeżeli chcesz dobrze rozpocząć wakacje? Jeśli możesz dać sobie coś naprawdę dobrego?To zapraszam w podróż ku zdrowiu, spokoju i harmonii poprzez praktykę jogi, medytacji prowadzonej, relaksacji oraz pracy z oddechem. Nazywam się Natalia Kasprzycka i jestem certyfikowanym nauczycielem i praktykiem jogi, Joga Nidra oraz technik relaksacyjnych. Poprowadzę te zajęcia aby pokazać Tobie inną drogę, z której możesz codziennie korzystać. Więcej na: https://www.facebook.com/nkasprzycka

 

Do miejsca, w którym dzisiaj się znajduję i z którego dzielę się całą swoją wiedzą oraz praktyką, doprowadził mnie mój własny proces zdrowienia oraz pracy nad sobą.
Wierzę, że prawdziwe uzdrowienie pochodzi z głębokiego zrozumienia siebie i swojego ciała. Moim celem jest tworzenie bezpiecznej i wspierającej przestrzeni, gdzie każdy może odkryć swoje wewnętrzne źródło siły i harmonii.

Jedną z technik, z którą pracuję jest Joga Nidra, znana również jako „jogiczny sen”. Jest to potężna technika relaksacyjna, która pozwala na osiągnięcie stanu głębokiego relaksu i wewnętrznego spokoju. Dzięki regularnej praktyce można doświadczyć znaczącej poprawy jakości snu, redukcji stresu oraz głębokiej regeneracji psychofizycznej. Mówi się, że 1 godzina Joga Nidra odpowiada 4 h jakościowego snu. W Joga Nidra balansuje się między jawą a snem. Stan ten jest nazywany stanem „superświadomości”. Mózg funkcjonuje na poziomie alfa, co pozwala na eksplorowanie, oczyszczanie i odpuszczanie wszelkich napięć, jakie kumulują się na poziomie ciała, emocji i doświadczeń.

Mój autorski program „Uwolnienie” łączy w sobie spokojną praktykę jogi wyciszającą układ nerwowy, ćwiczenia na poprawę koncentracji, techniki oddechowe oraz różne metody medytacji i relaksacji. Cały program opracowany został pod kątem osób wychodzących z choroby uzależnienia jako dopełnienie terapii i przynosi zadowalające rezultaty wśród osób praktykujących regularnie. „Uwolnienie” wycisza z poziomu fizycznego oraz psychicznego, wprowadza w przyjemny stan ukojenia, uwolnienia, uzdrowienia i głębszego zrozumienia siebie, swojego umysłu oraz ciała.
Uczę technik oddechowych, świadomości swojego ciała, skanowania, odczuwania emocji w ciele, aby efektywniej pracować nad jakością swojego życia.

Zajęcia mają mocno indywidualny charakter, a ja sama pracuję z dużą uważnością i otwartością na potrzeby grupy. W każdym miejscu terapia jogą wygląda nieco inaczej, natomiast efekt końcowy, do którego dążymy jest ten sam: wprowadzenie wyciszenia, ukojenia, relaksu oraz większej świadomości, siebie – swojego ciała, umysłu i emocji.

Więcej informacji o metodzie pracy można posłuchać w krótkim wywiadzie z Dr. Andrew Huberman (6 min.) pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=a7e_tjxEwAU

 

Od września dla pacjentów Ośrodka ESC prowadzę cykliczne zajęcia indywidualne i grupowe w Warszawie przy ul. Boguckiego 6 w każdą sobotę w g. 18:00-20:00.

Koszt:

150 zł stacjonarnie – dla pacjentów ośrodka ESC

120 zł on-line – dla osób, które lubią naszą stronę i ją obserwują (kod promocyjny podany na stronie wydarzenia).

200 zł (stacjonarnie) dla osób spoza ośrodka ESC

Zapisy na pierwsze wakacyjne spotkanie przez formularz zapisów (link: https://esc123.net/umow-wizyte)

Kody rabatowe:

Po wybraniu odpowiedniego warsztatu i uzupełnieniu danych kontaktowych, zaznaczam kod rabatowy i kalkulator pomniejsza mi kwotę do zapłaty.

JOGA_ON-LINE – 30% zniżki dla pacjentów ośrodka sesja on-line

JOGA_ESC – 20% dla pacjentów ośrodka sesja stacjonarna (pierwsze 4 osoby).

Zapraszamy.

Zapraszamy! 

ESCAPE – ośrodek leczenia uzależnień od nowoczesnych technologii.

Zobacz wszystkie
wydarzenia