NOWOCZESNE PODEJŚCIE
DO PACJENTÓW

Jednodniowy warsztat praktyczny – Uwalniamy emocje

21.04.2024 | Adam Adamonis

uwalniamy-emocje-warsztaty
Jednodniowe rozwojowe warsztaty grupowe w 3 wariantach do wyboru. Moduł II, czyli „Uwalniamy emocje” to 6-godzinna praca z ciałem i emocjami, w której poznasz metody na niwelowanie stresu i blokad w swoim ciele wywołanych przez kumulowane od lat negatywne emocje. Moduł ten opiera się m.in. na rozpoznawaniu uczuć w ciele, uwolnieniu nagromadzonych emocji i objawów przemęczenia. Pierwszeństwo zapisów mają pacjenci ośrodka ESC po wpisaniu przy zakupie w oknie kodu rabatowego „escemocje”.

Zapraszam już 21.04.2024

Podczas warsztatów w II module Uwalniamy emocje, poruszymy m.in. takie zagadnienia, jak:

  • Odblokowanie kanałów energetycznych i wzmocnienie naturalnej odporności organizmu.
  • Regulacja układu nerwowego — sposoby na czytanie naszego organizmu i wyciszenia poprzez wprowadzenie obrazów mentalnych oraz wizualizację.
  • Wzmacnianie zmysłu intercepcji, czyli nasłuch wrażeń z ciała, połączony z własnym oddechem.
  • Rozpoznawanie uczuć w ciele. Techniki pracy z odczuwania poprzez dotyk — uwolnienie nagromadzonych emocji i objawów przemęczenia.
  • Medytacja w ruchu — akceptacja swoich uczuć, odpuszczania w umyśle i uważności w ruchu.

Plan jednodniowych warsztatów Ciało wie w zdrowiu:

09:00 – 12:00 praca praktyczna,
12:00 – 13:30 przerwa na lunch
13:30 – 16:30 powrót do pracy praktycznej
16:30 – 17:00 podsumowanie i zakończenie warsztatu
W trakcie każdego z jednodniowych warsztatów na początku skupiam się na przedstawieniu krótkiego wstępu teoretycznego. Następnie przechodzimy do ćwiczeń praktycznych. Dodatkowo praca z ciałem i duchem wymaga również refleksji przed i po zajęciach. Zachęcam zatem, by zarezerwować dla siebie więcej czasu, niż przewiduje plan danych warsztatów.

 

Zarezerwuj miejsce dla siebie klikając w poniższy link:

 

Przeciwwskazania do uczestnictwa w jednodniowych warsztatach grupowych:

Ciąża — przed zapisem należy obowiązkowo skonsultować się z lekarzem prowadzącym,
Ciężka osteoporoza — wszelkie choroby i stany wpływające negatywnie na stan kości, osłabiając je, stwarzają ryzyko wystąpienia złamań i zwichnięć podczas pracy z ciałem.
Niedawno przebyta operacja lub zabieg — ze względu na przeciążenie w wyniku zabiegu, organizm potrzebuje wystarczającej ilości czasu na regenerację. Praca podczas warsztatów, inna niż zarekomendowana przez lekarza może opóźnić rekonwalescencję.
Przyjmowanie niektórych leków — stosowanie leków przeciwpłytkowych lub przeciwzakrzepowych, jest przeciwwskazaniem do pracy w ruchu. Mogą one stwarzać ryzyko nadmiernego krwawienia lub wylewów podskórnych. Podobnie jest w przypadku zaburzeń krzepnięcia krwi.
Infekcje i stany zapalne — ćwiczenia fizyczne podczas warsztatów mogą zwiększać ryzyko ich zaostrzenia.
Niedawno przebyte urazy głowy i szyi — dla pacjentów, którzy doznali urazów głowy lub szyi w niedalekim czasie praca w tym obszarze może nie być możliwa.
Nieprawidłowości tkankowe — zaburzenia struktur tkanek, takie jak guzy czy wady zrastania się kości, stanowią przeciwwskazanie do możliwości pracy podczas warsztatów.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=yFizqfBSwAs&list=PLdf1Xxf9Rz2MpD4I0Yqbr_dMtwmL 0ltnc&index=6

Ja nazywam się Adam Adamonis i jestem specjalistą w dziedzinie psychosomatyki, trenerem i edukatorem ruchu somatycznego.
W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych łączę wiele koncepcji, dzięki czemu opieram się na interdyscyplinarnej,
wielowymiarowej perspektywie.

Adam Adamonis w ESC ośrodek leczenia e-uzależnień Warszawa Żoliborz terapia pracy z ciałem

 

A jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się więcej o pracy z grupie i sprawdzić, czy ten warsztat jest dla Ciebie – przeczytaj o grupowej oksytocynie na naszym blogu!
https://cialowie.com/grupowa-oksytocyna/

Zapraszam też do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych
https://www.instagram.com/cialowie
https://www.facebook.com/cialowie

Adam

ESC terapia e-uzależnień Intensywny Trening Asertywności Radosław Helwich Warszawa Żoliborz psycholog psychoterapia psycholog
ITA w ESC terapia e-uzależnień Intensywny Trening Asertywności Radosław Helwich Warszawa Żoliborz psycholog psychoterapia psycholog terapeuta uzależnień
ESC terapia e-uzależnień Intensywny Trening Asertywności Radosław Helwich Warszawa Żoliborz psycholog psychoterapia psycholog terapeuta uzależnień terapia grupowa

Zapraszamy! 

ESCAPE – ośrodek leczenia uzależnień od nowoczesnych technologii.

Zobacz wszystkie
wydarzenia